MixRadio.

Radyo Dinleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.9 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma MixRadio Ltd
Her gün yeni parçalar keşfetmeyi seven müzik tutkunları için özel olarak geliştirilmiş, zevkinize uygun müzikleri dinleyebileceğiniz harika bir radyo dinleme uygulamasıdır.

Her gün yeni parçalar keşfetmeyi seven müzik tutkunları için özel olarak geliştirilmiş, zevkinize uygun müzikleri dinleyebileceğiniz harika bir radyo dinleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak iOS kullanıcılarına sunulan ve öğrenebilme yeteneğine sahip olan uygulama, siz müzik dinledikçe sevdiğiniz müzik türlerini ve sanatçıları öğrenerek kullanıcılarına kişiselleştirilmiş bir deneyim sunar. Ne kadar fazla dinlerseniz o kadar iyi bir performans elde edebilirsiniz. Bu sayede sadece hoşunuza gidebilecek müzik ve sanatçıları dinleme imkanına sahip olursunuz.

35 milyondan fazla parçanın bulunduğu bir kütüphaneye sahip olan uygulamada size özel oluşturulan çala listelerinin keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz çalma listelerini cihazınıza indirerek offline olduğunuz durumlarda da keyifle dinleyebilirsiniz.

Uygulamada bulunan Zevkime Göre Çal özelliği ile kullanıcılarına anlık olarak beğenecekleri müzikleri sunmaktadır. Bununla birlikte uzmanlar tarafından oluşturulmuş olan onlarca çalma listelerini dinleyebilir ve dilerseniz cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Ayrıca en beğendiğiniz parçaları Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilir ve arkadaşlarınıza hoş sürprizler yapabilirsiniz.

Boş zamanlarınızda veya yoğun iş temposunda MixRadio. uygulaması ile zevkinize uygun müzikleri dinleyin ve günü keyifli geçirin.

Daha Fazla Göster
MixRadio. indir